Artdeco tooted

Tänases postituses võtan luubi alla Artdeco All seasons päikesepuudri ja ,,Paradise island” põsepuna. Artdeco toodete disain on alati nii võrratu, et ei raatsigi kohe kasutada. Väga suureks plussiks on ka see, et osadel toodetel on vahetatav sisu ehk kui toode saab otsa, siis saad uue täite osta, mille hind on reeglina soodsam. 

Artdeco All Seasons päikesepuuder

Nagu nimigi ütleb, siis seda päikesepuudrit saab kasutada igal aastaajal, kuna koosneb kolmest erineva tumedusega toonist. Olenevalt nahatoonist saab endale valida sobiva tugevusega tooni või miks mitte kõik kolm omavahel kokku segada. 🙂 Toote pakend on päris suur (läbimõõt 8 cm) ning igale toonile pääseb pintsliga ilusti ligi. Lisaks on olemas ka suur peegel. Minu meelest väga praktiline toode.

Päikesepuudri pigment on hea ja toonid jäävad nahal hästi loomulikud. Teda on väga kerge hajutada ja sulandub meigipõhjaga super hästi! Tekstuur ise on nii siidine ja sisaldab lisaks õrnu pärlipigmente, mis peegeldavad valgust ja jätavad tervisliku sära. NB! Esimest korda kasutades tegin liiga hoogsaid ringe pintsliga ja puuder kippus päris kergelt lenduma. Ära Sina seda viga tee. 🙂 

Rosalind E-poes on see -50% hinnaga 13,45€

 

Artdeco põsepuna ,,Paradise island”

Ma pole varem nii ilusat põsepuna näinud, kui see siin – tõeline pärl! Pakendis on kaks erinevat õrna säraga tooni. Mõlemaid toone kokku segades saab nii kauni ja loomuliku tulemuse. Heledamat tooni saab kasutada ka eraldi highlighter’ina. Põsepuna on väga kasutajasõbralik ja temaga on lihtne jumestust teha, kuna on kergesti hajutatav. Natukene tagasihoidlikum pigment annab näole loomuliku värskuse ja ei pea muretsema, et põsed said liiga roosad.

Pakendis on olemas peegel ja lisaks on põsepuna sisu vahetatav. Hekel on Ta Rosalind e-poes superhinnaga -50% ainult 12,45€

 

Kas oled Artdeco tooteid varem kasutanud? Milline on Su lemmik? 🙂 

Teile võib ka meeldida

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.