Augustikuu ostud alla 10€. Kas hea ja soodne?

Vahepeal võib soodsa hinnaga skoorida selliseid pärleid, mis kohe panevad rõõmust hüppama. Samas võib jällegi suure kolinaga ämbrisse astuda. Augustikuus leidsin paar uut lemmikuid, kuid oli ka pisike pettumus.

Catrice cosmetics liquid camofulage peitekreem (toon 015 honey)

Sellest suurepärasest peitekreemist on kirjutatud nii mõneski ilublogis. Seetõttu otsustasin ka ise ära proovida ning ausõna, pettuma ei pea!

Peitekreemil on väga hea katvus ja koos meigisvammiga kasutades sain kõik väiksed iluvead ideealselt ära peidetud. Tulemus jäi hästi loomulik ning ei toonud kuivemaid kohti esile. Lisaks ei pea kartma, et peitekreem poole päeva pealt haihtub.

Proovisin ka silmaalustel ja tulemus jäi väga hea. Ei kuivatanud õrna silmaümbrusnahka ega jooksnud pisikestesse vagudesse.  Ma ise kasutaksin selles piirkonnas toon heledat peitekreemi, et saada värskem jume.

Hind umbes 3-4€. Leiab suurematest Selveritest.

W7 very vegan highlighter

Tegu on täiesti vegan ja vägivallatu tootega. Karbis on ka pisike peegel, mis on suureks plussiks, kui vaja kuhugi kaasa võtta.

Selle särapuudri toon on lihtsalt võrratu! Meenutab šampanja tooni, mis sobib just heledamale nahale. Olin positiivselt üllatunud toote pigmendis. Saab luua kaunilt naturaalse jumestuse kui ka full glam look’i. Võid kanda nii näole kui ka dekolteele.

Kõige soodsam variant Mylook’i poes soodushinnaga 6,88€.

W7 Power Puff meigisvamm

Mainin kohe ära, et ma pole veel kasutanud kuulsat Beauty Blenderit (oleks vist aeg 😀 ) ja ei oska neid omavahel võrrelda. 

Toode on lateksivaba. Nagu ikka, siis enne tuleks ta niiskeks teha. Kasutasin seda nii BB-kreemiga kui ka jumestuskreemiga. Tulemus jäi nii loomulik ja kõige rohkem üllatas see jumestuskreemi puhul. Samas mul on kahtlane tunne, et ta sööb tooteid veidike. Mul kulus tavapärast rohkem toodet meikimisel.

Hind jääb 5€ kanti ja saadaval nt Mylook’is ja MG Beauty veebipoes.

Kas Sa oled miskit nendest toodetest kasutanud? Kuidas tundus?  🙂 

Teile võib ka meeldida

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.