BH Cosmetics Signature Rose Gold meigipintslite komplekt

Kas alla 30 € eest on võimalik saada head ja kvaliteetset meigipintslite komplekti, kus oleks kõik vajalik olemas? Vastuse leiate siit postitusest. 🙂 

 

Tellisin umbes aasta tagasi siit lehelt: https://www.beautybay.com/p/bh-cosmetics/signature-rose-gold-13-piece-brush-set/ selle imekauni BH Cosmetics meigipintslite komplekti koos stiilse hoidikuga (oli komplektis). Kui ma paki esmakordselt avasin, siis tungis ninna üsna ebameeldiv kemikaali lõhn. Juba mõtlesin, et läksin selle ostuga alt. Pesin kohe pintslid vee ja seebiga puhtaks ning jäin parimat lootma. Õnneks oli pärast pesu lõhn täiesti kadunud ja julgesin neid näol kasutada.

Pakis on 13 toodet: Pointed Powder Brush, Powder Brush, Flat Top Brush (jumestuskreemi jaoks), Small Contour Brush, Fluffy Blending Brush, Tapered Blending Brush, Flat Shader Brush, Dense Shader Brush, Angled Shading Brush, Detailing Pencil Brush, Angled Brow Brush, Bent Fine Liner Brush, Brow & Lash Brush.

Rääkides pintslitest, siis ei saa mainimata jätta, kui pehmed ja siidised nad on – nii mõnus on kasutada. Nii näo- kui ka silmameigi pintslid korjavad piisaval hulgal toodet ning on väga kerge hajutada. Samas on silmameigi tegemisel võimalik ka nö detailsemat jumestust teha. Ma kahjuks laineri pintslit pole proovinud, kuna ei kasuta eriti lainerit. Julgen soovitada neid ka algajatele, sest seal on olemas kõik vajalik ja nendega on tõesti väga kerge kaunist meiki teha. Lisaks on nad julmusevabad.

Olen selle aasta jooksul neid palju kasutanud ja pesnud ning olin valmis selleks, et ilmselt neil pikka eluiga pole arvestades soodsat hinda. Aga ma eksisin…käsi südamel võin öelda, et terve selle aja jooksul on maksimaalselt 3 karvakest ära tulnud TERVE selle komplekti peale. Nagu eelnevalt mainisin, siis olen pesemisel kasutanud tavalist seepi ja sooja vett. Mustus tuleb pintslitest kenasti välja ning pärast kuivamist on säilitanud oma algse kuju ja pehmuse.

Vastus: Jah, alla 30 € eest on võimalik saada väga hea meigipintslite komplekt! 

Kas olete BH Cosmetics pintsleid kasutanud? Neil tegelikult üsna suur valik erinevaid komplekte väga hea hinnaga. 🙂

Teile võib ka meeldida

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.