Dr Irena Eris Provoke Matt Fluid jumestuskreem

Olles ise tudeng, siis mulle väga meeldib leida laialdasest ilutoodete valikust erilisi pärle, mis ei maksa poolt varandust. Selles postituses tutvustan Dr Irena Eris Provoke Matt Fluid jumestuskreemi, mis sai kohe mu uueks lemmikuks!

Mida toode lubab?

Jumestuskreemi valmistamisel on kasutatud MATT.PRECIO™ tehnoloogiat, mis aitab tasakaalustada ja vähendada rasutootmist. Toode aitab vähendada rasuse naha probleeme: vähendab seborroilist nahapõletikku, pidurdab põletikulisi protsesse ja toetab naha taasumisprotsesse.

Tekstuur

Toote koostis on mõnusalt kreemjas. Oma konsistentsilt on ta veidike paksem ning alguses kartsin, et jätab nahale ‘raske tunde’ nagu seda teevad enamus matistavad jumestuskreemid. Kuid hoopis vastupidi! Olin väga üllatunud, kui kerge ta nahal jääb. Kui varasemalt on teised matistavad jumestuskreemid nahale natukene liiga teinud ja poore ummistanud, siis selle toote puhul polnud sellist muret. Ilmselt DR Irena Eris’e MATT.PRECIO™ tehnoloogia töötab!

 

Katvus

Katvuse poole pealt on jumestuskreem keskmine kuni tugev. Minul kulub ainult üks pumbatäis, et saada päris hea katvus. Peidab ilusti ära punased laigud näol ja polnud vajadust peitepulga järele. Ühildub nahatooniga väga hästi ja jätab mati tulemuse. Ei tekita ebaloomulikku maski efekti.

Sobib rasusele ja segatüüpi nahale. Minul on  kombineeritud nahk ja kasutasin jumestuskreemi all tavalist niisutavat näokreemi ning jumestus jäi väga kena ja kuivemad kohad ei hakanud ketendama.

Püsivus

Tootja ütleb, et püsivus peaks olema umbes 12h. Püsivust testisin ka veidike ekstreemsemas olukorras. Nimelt kasutasin seda esinemisel, kus sai korralikult tantsitud. Jumestuskreem püsis peal suurepäraselt – ei valgunud laiali ja nägu ei hakanud läikima. Terve esinemise vältel ei pidanud kordagi nägu puuderdama. Imeline!

Seda toodet on saadaval MyLook, Loverte ja MG Beauty veebipoodides. Hind jääb vahemikku 16-20€ (osades poodides soodushinnaga!).

Saadaval viies erinevas toonis: light beige (205), ivory (210), nude (215), natural (220) ja beige (230). Tellisin tooni ivory.

 

Kas olete Dr Irena Eris jumestuskreeme kasutanud?

Teile võib ka meeldida

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.