Essence ”Colour boost mad about matte” huulepulgad

Essence on julmusevaba kosmeetikabränd, mis üllatab väga soodsate hindadega. Olen nii mõnegi hea leiu otsa sattunud ja seda väga soodsa hinna eest. Erilisteks lemmikuteks on huuletooted. Otsustasin seekord katsetada uusi vedelaid ’’Colour boost mad about matte’’ huulepulkasid. Saadaval on 7 erinevat tooni tagasihoidlikumatest nude toonidest kuni särtsakate punaste ja oranžide toonideni.

Kasutamine

Huulepulka  on väga lihtne ja mugav peale kanda, kuna aplikaator on otsast selline lapikum ja laiem. Punasel toonil jääb tulemus pärast esimest kihti kohe ühtlane, kuid heledama tooniga peab natukene rohkem vaeva nägema, kuid mõlemaga on kaunis lõpptulemus.

Püsivus

Toode on huultel nii kerge nagu ei kannakski midagi. Ei teki seda ebameeldivat kiskuvat tunnet nagu mattidel huulepulkadel kombeks on. Siiski soovitan enne kasutamist huuli niisutada, et ei hakkaks huulevagudesse kogunema. Mulle väga meeldib see, et ta kulub ühtlaselt maha. Püsivuse kohta on mul ainult kiidusõnu jagada!

Kokkuvõttes võin öelda, et tegu on väga heade toodetega. Kindlasti on nad suured abimehed eelseisvatel üritustel ja jõulupidustustel.

Hind on 3€ ja mõned sendid peale ja on saadaval suuremates Selverites.

Kas oled juba neid huulepulkasid proovinud? Kuidas meeldis?

Teile võib ka meeldida

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.