Femell meigipintslid: soodne ja hea?

Sattusin Mylook veebipoes erinevaid meigitarvikuid vaatama. Silma jäid Femell pintslid, kuna neil on väga head arvustused seal lehel ja inimesed kiidavad neid taevani. Lisaks on ka ahvatlev pintslite väga soodne hind. Tavahind 4,3€ ja soodushinnaga saab kätte 3,45€! Soetasin endale päikesepuudri pintsli (bronzer brush) ja põsepunapintsli (slanted blush brush).

Päikesepuudri pintsel (bronzer blush)

Tegu on pintsliga, mis sobib lisaks ka tolm- ja mineraalpuudri pealekandmiseks. Proovisin nii päikesepuudriga kui ka mineraalpuudriga ning tõesti töötab mõlema tootega super hästi.

Olin äärmiselt üllatunud, kui pehmed ja siidised karvakesed tal on. Pintsel libiseb mööda nahka mängleva kergusega ja teeb puudri pealekandmise väga lihtsaks.

Toote kasutamisel võtab pintsel täpselt õige koguse ning tulemus jääb loomulik. Puuder ei kogune liigselt pintsli karvadesse. Pärast pesemist on sama pehme ja karvad pole küljest kukkunud.

Põsepunapintsel (slanted blush brush)

Üldiselt on põsepunapintsel sama hea ja mõnus, kui päikesepuudri oma. Erinevus seisneb selles, et tal on kaldus pintsliserv. Ma polnudki varem sellist põsepunapintslit kasutanud. Tegelikult on seda väga mugav kasutada ja tulemus jääb loomulik.

Pintsel elas pesemise väga hästi üle. Karvakesed jäid pehmeks ja siidiseks.

Mõtlesin juba, et kõik on liiga hea, et olla tõsi sellise hinna juures. Nimelt juhtus selline asi, et puidust käepide tuli täitsa küljest ja seda mõlemal pintslil! Natukene kurb oli olla, aga sellepärast ei hakanud pintsleid ära viskama. Liimisin kokku tagasi ja töötas sama hästi edasi. Kokkuvõtteks võin öelda, et pintslitel on tõesti väga hea hinna ja kvaliteedi suhe ning soovitan soojalt proovida!

Teile võib ka meeldida

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.