Kunstripsmete efekt Max Factor Volume Infusion ripsmetuššiga

Sattusin veebipoes shopates Max Factor Volume Infusion ripsmetušši otsa, mis ühtlasi värvib ja hooldab ripsmeid samal ajal. Tundub liiga hea, et olla tõsi? Vaatame lähemalt.  🙂 

Mida toode lubab?

Ripsmetušš lubab ripsmeid muuta silmpaistvalt lopsakamaks andes ripsmekaarele terve ja hoolitsetud välimuse. Toode peaks muutma ripsmed tihedamaks, pikemaks ja tugevamaks. Kaks-ühes ripsmetušši koostisesse kuuluvad biotiin ja keratiin ning pealekandmiseks loodud õrn fiiberspiraal tagavad maksimaalse volüümi ja lopsakamad ripsmed. Päris paljutõtoav või mis?

Tegelikkus

Esimest korda Max Factor Volume Infusion ripsmetušši kasutades olin ma tulemusest kergelt öeldes šokeeritud. Seda siiski heas võtmes. Tušs katab ripsmed ühtlase kihiga samal ajal ripsmeid eraldades. Ripsmetušši fiiberhari tundub esmapilgul üsna suur ja ebamugav, kuid tegelikkuses on seda päris mugav kasutada. Vajadusel pääseb ligi ka pisematesse kohtadesse ripsmekaarel, aga tasub ettevaatlikum olla.

Ripsmetušš lubab volüümi ja lopsakust ning seda sa ka saad! Lisaks volüümile ja tihedusele annab toode ka veidi pikkust ripsmetele. Seda võib rahulikult paar kihti peale panna kartmata, et lõpetad ämbliku jalgadega. Püsib peal ilusti ja mul ei hakanud pika päeva jooksul pudenema.

Eemaldada on äärmiselt lihtne. Tuleb täitsa tavalise silmameigi eemaldajaga väga kiirelt ja efektiivselt maha. Biotiini ja keratiini olemasolu efekti ma kahjuks eriti tähele ei pannud, kuna mul endal loomult üsna tugevad ja tihedad ripsmed. Ma siiski loodan, et nad omavad seal mingit toimet.

Saadaval näiteks MyLook veebipoes hinnaga 16,9€ ja Rosalind e-poes see hetkel soodushinnaga 12,68€.

 

Teile võib ka meeldida

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.