The Body Shop Honey Bronze™ päikesepuuder

Päikesepuuder on minu meigirutiinis veel üsna uus asi. Olen varasemalt neid proovinud, kuid miskipärast on nad kõik nii tumedad ja sädelevad. Eelistan pigem matte ja loomulikumaid toone.

Sattusin juhuslikult The Body Shop suve allahindlusele ja seal oli ägeda meekärje mustriga Honey Bronzer hea hinnaga saadaval. Miks mitte anda uus võimalus päikesepuudrile?

Mida toode lubab?

TBS Honey bronzer lubab loomulikku ja kergelt päevitunud jumet. Toode ei sisalda sädelevaid osakesi ja lõpptulemus peaks jääma matt. Valikus on ka väga heledaid toone, mis on ideaalsed heleda nahaga neidudele.

 

Tekstuur

Päikesepuudri tekstuur on mõnusalt pehme ja siidine. Ei sisalda sädelevaid osakesi ja lõpptulemus on matt.

Meiki on väga mõnus teha, kuna on kergesti hajutatav. Haakub meigialuspinnaga (jumestuskreemi või BB-kreemi) hästi.

Katvus ja püsivus

Toote pigment on pigem keskmine. Minule see just meeldib, kuna siis jääb tulemus kõige loomulikum ja ei pea kartma, et nägu sai liiga pruuniks puudertatud. Kui aga otsid super pigmendiga bronzerit, siis soovitaks miskit muud proovida.

Kasutasin päikesepuudrit ka palavamatel päevadel, et testida püsivust. Võin julgelt öelda, et püsis ilusti peal ja minema ei jooksnud.

Tulemus

Toode teeb, mida lubab. Lõpptulemus on matt ja kaunilt loomulik jumestus. Nagu oleks päike kergelt nahka paitanud. Valisin poest pigem heledama tooni (toon 03), et ka talvel kasutada. Mulle väga meeldib see toode ja olen nüüd päikesepuudri usku!  🙂 

Hetkel on see päikesepuuder The Body Shop veebipoes täishinnaga 19,50€. Kindlasti soovitan nende soodukaid jälgida, kuna ma sain selle poole hinnaga!

Teile võib ka meeldida

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.