Urban Decay Naked Reloaded lauvärvide palett

Esimest korda Urban Decay Naked reloaded paletti nähes olin ma lummatud tema kaunitest ja tagasihoidlikest toonidest. Sellised nude toonid on täpselt minu cup of tea. 

Ka pakend on mainimist väärt. Palett on kaunistatud orhideedega, mis on trükitud siidi laadsele kangale – naiselik ja elegantne. Pakendi kaas on pehme ja seda on väga mugav käes hoida. Palett koosneb 12 erinevast toonist ja minu meelest on väga hea see, et 2 põhitooni bribe ja blur on suurematel alustel, kuna neid kulub tavaliselt rohkem. Lisaks on ka peegel. Pintsli puudumine mind ei häiri, kuna ma eriti ei kasuta toodetega kaasa tulnud pintsleid ja muid tarvikuid.

Nagu mainisin, siis toonide valik on suurepärane nude toonide austajatele. Saab luua nii igapäevase meigi kui ka tugevama õhtumeigi. Sobib hästi soft glam meigi tegemiseks. Julgemate ja erksamate toonide armastajatele jääb see palett ehk liiga igavaks?

Nagu Urban Decay lauvärvi palettidele kohane, siis ka Reloaded palett ei jää kuidagi pigmendi osas alla. Lauvärve on väga lihtne hajutada ja silmameigi tegemisele ei kulu üldse palju aega. Suurepärane kiirematel hommikutel! 🙂  Tekstuur on hästi siidine ja pehme. Lauvärvid ei pudise meigi tegemisel ja päeva lõpuks on nad ikka samas kohas ning pole vagudesse kogunenud.

Kõige lemmikumaks tooniks on kujunenud üllataval kombel retro roosakas virsiku toon, mis sobib nii hästi kerge suvise meigi juurde. Paletis on ka üks toon nii öelda must lammas, kellega ma nägin veidi vaeva. See toon on pruunikas/hallikas 3D mikrosädelusega dreamweaver.  Sädelevad osakesed seal lauvärvi see on minu meelest liiga suured ja kippusid natukene pudisema, kui kuiva pintslit kasutada. Korraliku pigmendi sain kätte ainult märga pintslit kasutades.

Kokkuvõtvalt võin öelda, et mulle väga meeldib see palett. Hind on küll veidi krõbe, aga usun, et kui palett leiab tihedat kasutust, siis see on väärt investeering. 🙂 

Palett on saadaval kaubamajas HIND: 47,99€

Kuidas oled rahul Urban Decay palettidega? Kas oled Reloaded paletti kasutanud?

Teile võib ka meeldida

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.