Zoeva Cocoa Blend lauvärvide palett

Zoeva bränd on tuntud oma väga kvaliteetsete ja imekaunite pintslite poolest. Kuid tegelikult leidub nende tootevalikus väga palju jumestustooteid alates huuleläigetest kuni erinevate palettideni välja. Tänases postituses tuleb juttu nende väga populaarsest lauvärvipaletist nimega ”Cocoa Blend”. Paleti toonid on saanud inspiratsiooni trühvli värvidest, erinevatest õrnadest pähkli varjunditest ja martsipani säravatest toonidest.

Paletis on kümme erinevat tooni, mille seas leidub nii matte, metalseid kui ka säravaid lauvärve. Olenevalt olukorrast saab nende toonidega luua silmapaistva õhtumeigi ja ka tagasihoidliku igapäevasema silmameigi. Mulle väga meeldib nende toonide valik – esindatud on suviseid kui ka sügisesi värve. 🙂 

Olin väga üllatunud, kui hea on nende lauvärvide pigment ja hajutatavus. Silmameik sai ülikiiresti valmis ja pidas terve päeva vastu. Lisaks ei pudisenud mul mitte ükski toon. Matid toonid on väga ühtlased ja jää laigulised. Metalsete toonide pigment on lihtsalt wow! Mu lemmikuteks said kohe kuldne metalne toon nimega Pure Ganache ja punakas metalne toon nimega Warm Notes. Nende toonide pealekandmisel kasutasin sõrme, et saada maksimaalne pigment metalsetest lauvärvidest. 

Kahjuks pidin pettuma valges toonis nimega Bitter start, sest selle pigment on ikka väga õrn, kui mitte olematu. Proovisin ka niiske pintsliga, kuid ikka sama lugu. 😥 

Kokkuvõttes leian, et Zoeva Cocoa Blend paletil on väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Beauty Bay lehel on täishinnaks 22,50€, kuid aeg-ajalt on seal ka sooduseid ja ma sain ta umbes 15€ eest. Sellise raha eest on toodet rohkem kui küll!

 

Kas Sa oled Zoeva tooteid proovinud? 🙂

Teile võib ka meeldida

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.