LUUV kibuvitsa juuksehooldus

Nii tore on näha üha enam ja enam eestimaised tooteid poodides ja seda eriti iluvaldkonnas. Eestlased on ikka väga töökad ja ettevõtlikud!  Tänases postituses tuleb juttu sellisest üliarmsast eestimaisest brändist nagu LUUV. See on uuenduslik ja julge kosmeetikabränd, kes tooteid valmistades pöörab suurt tähelepanu ka keskkonnale. Tooted on looduslikud ja sobivad veganitele. Nende tootevalik on lai ja sortimendist võib leida isepruunistavaid kuivõlisid, juuksehoolduse tooteid, niisutavaid kreeme ja pesemisvahendeid. Ka meeste peale on mõeldud!  🙂 

Kibuvitsa sari on mõeldud värvitud, töödeldud ja tuhmidele juustele, et anda tagasi läige ning muuta juukseid pehmemaks ja siidisemaks. Kibuvitsa õli sisaldab suures koguses C-vitamiini ja A-vitamiini. Nende kombinatsiooni toimel stimuleeritakse kollageeni tootmist ja aktiveeritakse uuenemisprotsessi. Sari on 99% looduslik ja pole loomadel testitud.

 

LUUV kibuvitsa šampoon

Šampoonil on väga mõnus ja ehtne kibuvitsa lõhn. Pesemise ajal hakkas ta täitsa tublisti vahutama, küll mitte nii kiiresti ja intensiivselt kui tavalised šampoonid, kuid oma töö tegi ilusti ära. Tegu siiski looduslikuma tootega. 🙂 Mulle tundus, et teda kulub pesemisel tsipake rohkem, kuid mitte märkismisväärselt. 

Pärast pesu olid juuksed lausa krudisevalt puhtad! Kindlasti oleks vaja kasutada palsamit, et saada juuksed kergemini pusadest lahti. Ainult šampooni kasutades ei saavutada nii kaunist lõpptulemust ja juuksed jäävad kuivaks.

Ma olin positiivselt üllatunud tulemusest. Juuksed ja peanahk olid ülipuhtad. Isegi mu kaaslane märkas, et juuksed on nii siidised ja harjumatult läikivad juurtest alates.

HIND: 10,99 €

Ise soetasin need Sinu Looduskosmeetika veebipoest HIND: 10,99 €

LUUV kibuvitsa palsam

Mulle tundus, et pesemise käigus mul kulus palsamit rohkem, kui olen harjunud kasutama. Samas nii šampoon kui ka palsam said täpselt ühel ajal otsa. Seega kõik nagu klappis. Palsami pudeli pumbasüsteemi oli natukene mugavam kasutada, kui šampooni pudelit.

LUUV kibuvitsa juuksepalsam tegi juuksed hästi pehmeks ja kergesti kammitavaks. Tulemuseks sain endale siidised, läikivad ja niisutatud juuksed. Siin kohal mainiks igaks juhuks ära, et mul endal on loomulik värv ja pole kunagi juukseid värvinud. Kuigi toodete kirjelduses oli, et sobib värvitud juustele. Ehk ka see mängib mingit rolli tulemustes?

HIND: 10,99 €

Ise soetasin need Sinu Looduskosmeetika veebipoest HIND: 10,99 €

See oli minu esimene kokkupuude LUUV toodetega ja mulle väga meeldisid need. Kindlasti plaanin midagi uut ja põnevat neilt veel katsetada!  🙂 

 

Kas sa oled varem LUUV tooteid kasutanud? Kuidas meeldisid? 

Teile võib ka meeldida

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.