Šampoon, mis vähendas mu juuste väljalangemist

Olen üsna pikalt olnud suures hädas oma väljalangevate juustega. Olen käinud mitme arsti juures, proovinud erinevaid tooteid ja söönud kuuride viisi vitamiine. Midagi pole kahjuks jäädavalt aidanud. Andsin vahepeal täiesti alla ja lõpetasin muretsemise ning kallite hooldusvahendite kogumise, mis ei teinud seda, mida lubasid.

Üks päev aga sattusin täiesti juhuslikult veebipoes Wella Professionals SP Balance Scalp šampooni otsa, mis on just tundlikule peanahale mõeldud ja juuste väljalangemist vähendav šamoon. Miks mitte proovida?

Mida toode lubab?

Wella Professionals SP Balance Scalp šampoon aitab vähendada juuste väljalangemist ja rahustab tundlikku peanahka. Šampoon on rikastatud B5-provitamiiniga, mis tugevdab juuksekutiikulit ja vähendab juuste väljalangemist.

Lõhn ja vahutamine

Šampoonil on väga tagasihoidlik ja küllaltki neutraalne lõhn. Pärast pesu ei jää juustesse šampooni lõhna ning usun, et see on väga suur eelis neile, kes ei talu intensiivseid lõhnu.

Pesemisel piisab juba väikesest kogusest, et šampoon vahule saada. Peseb juuksed mõnusalt puhtaks, kuid kindlasti soovitan ka palsamit kasutada lisaks (ma ei kasutanud sama sarja palsamit, vaid täiesti tavalist niisutavat palsamit).

Tulemus

Ma üldiselt ei usu toodetesse, mis lubavad juba pärast esimest kasutuskorda imesid. Aga see šampoon suutis juba pärast esimest kasutamist vähendada juuste väljalangemist ja kammimisel ei tulnud peotäit karvu peast. Mida rohkem ma seda kasutanud olen, seda paremaks on olukord läinud. NB! Hoian alati šampooni paar minutit peas ja lasen toimida.

Mul endal on üsna kuiv peanahk ja paljud šampoonid teevad veel kuivemaks. Wella Professionals SP Balance Scalp šampoon on mu naha vastu nii hell ja ei aja sügelema. Usun, et ka see võis üks põhjustest (lisaks koolistressile), miks mul varasemalt nii palju juukseid tuli, et peanahk oli pidevalt ärritunud ja ketendas.

Nii nagu me valime vastavalt oma näonahatüübile tooteid, tuleks ka peanahale sama palju tähelepanu pöörata!  🙂 

Soetasin selle šampooni Loverte veebipoest hinnaga 12.95€ (250ml). Saadaval ka seerum samast sarjast.

Link: https://www.loverte.com/et/wella-professionals-sp-balance-scalp-shampoo

Teile võib ka meeldida

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.