Arvustus: Lumene tooted

Vahepeal on www.andbeauty.ee lehel nii head allahindlused ja tihtipeale on Lumene tooted -50%. Nii ma tellisingi sealt mõned tooted katsetamiseks. Tänases postituses kirjutan lähemalt kolmest Lumene tootest: Instant Glow Fresh Skin Tint tooniv näokreem, Luminous Moisture Lip Color huulevärv ja Chic Blur Longwear peitekreem. 

Invisible Illumination Skin Tint tooniv kreem

Invisible Illumination Skin Tint on toode, mis ühendab endas nahahoolduse ja meigi ehk tegu on tooniva kreemiga, mis samal ajal pakub nahale lisaniisutust. Tekstuur on geeljas ning siidine ja see teeb pealekandmise väga lihtsaks ning kiireks. Kannan peale näppudega, kuna beautyblender imab päris palju toodet endasse. Nagu nimigi ütleb, siis tegu on tooniva kreemiga, suurt katvust ei tasu loota, vaid pigem ühtlustab nahatooni ja jätab nahale mõnusa kuma. Peab ilusti vastu tööpäeva lõpuni ning ei kogune väikestesse kortsukestesse. Kuna toode on üsna niisutav, siis kartsin, et hakkab poore ummistama. Õnneks seda muret pole olnud.

Toode sisaldab arktilist allikavett ja põhjamaist vetika ekstrakti, mis niisutavad ja kirgastavad nahka. Ei sisalda parabeene ning formaldehüüde. Mulle väga meeldib see toode ja usun, et see on hea alternatiiv kergemale jumestuskreemile või BB-kreemile. Valisin tooni medium ja see sobis mu heledamale nahal väga hästi. Saadaval kolmes toonis: light, medium ja dark.

Chic Blur Longwear peitekreem

Kasutan seda peitekreemi peamiselt silmaalustel, et peita siniseid veresooni ja anda värskem väljanägemine. Tumedate silmaalustega mul väga probleeme ei ole. Toode ise on üsna niisutav, kuid väga kerge koostisega. Tihtipeale peitekreemid kuivatavad liigselt meie õrna silmaalust nahka ja päeva lõpuks toob kõik miimilised kortsud veel rohkem esile. Lumene peitekreem sisaldab niisutavat arktilist allikavett ja nahka hooldavat kanarbikku. Katvuselt on pigem keskmine, kuid tulemus jääb väga loomulik ja püsivus on hea. Kindlasti ostaksin veel. Saadaval kolmes erinevas toonis: light, medium ja dark. Valisin light tooni, kuna eelistan silmade all üks toon heledamat toodet kasutada.

Luminous Moisture huulevärv

Ma pole kunagi olnud suur huuleläigete fänn – nad kuluvad kiirelt maha ja ei jõua pidevalt uuendada (võibolla pole hea toote otsa sattunud). Seetõttu tundus Luminous Moisture huulevärv põnev toode, mida katsetada, kuna tegu pole tüüpilise huuleläikega. See on niisutav huulevärv, millel on kaunis läige. Olin äärmiselt üllatunud püsivuses ja selles, kui ühtlaselt see maha kulub. Kui läige on kulunud, siis jääb toon ilusti alles. Saadaval on 8 erinevat tooni ja usun, et igaüks leiab sealt endale meelepärase. 🙂 Mul on toon 101 Rose Oat.

Alloleval pildil on näha toodete õigeid toone päevavalguses.

Tooted saab osta näiteks siit:

Kas olete neid tooteid proovinud? Kuidas meeldisid? 🙂

Teile võib ka meeldida

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.