Dr Irena Eris Cleanology ensüümkoorija

Tänases tootearvustuses tuleb juttu DR Irena Eris Cleanology ensüümkoorijast. Seni mul pole veel olnud kokkupuuteid ensüümmkoorijatega, kuid uudishimulik nagu ma olen, tahtsin miskit uut ja huvitavat katsetada.

Mida toode lubab?

DR IRENA ERIS Cleanology ensüümkoorijat soovitatakse kasutada õrnema ja tundlikuma nahaga inimestele, kel tavalised koorijad on natuke liiga karmid nahale. Tänu papaiini ensüümidele eemaldab koorija tõhusalt surnud naharakud nahka hõõrumata, muutes jume terveks ja nooreks. Lisaks sisaldab koorija veel kuldse- ja sinivetika ekstrakte ning B-vitamiine, mis aitavad uuendada intensiivselt nahka. Tulemuseks on sile ja elastne nahk.

Tekstuur ja kuidas töötab?

Oma tekstruuri poolest näeb välja nagu tavaline kreem. Mmm…ja milline lõhn! Esimest korda nähes mõtlesin, kas see on ikka koorija, kuna seal sees pole nähtavaid mehhaanilisi koorijaid. Kuidas ta oma töö siis ära teeb?

Tegelikult selle toote üks suurimaid eeliseid ongi see, et ei sisalda suuri terakesi ja seetõttu sobib see väga tundlikule ja õrnale nahale. Koorija aitab aktiivsetele toimeainetel sügavamatesse nahakihtidesse imenduda, kus nad siis rahulikult edasi toimetavad.

Kasutamine ja tulemus

Ensüümkoorijat kasutan umbes 1-2 korda nädalas. Kannan selle ühtlaselt nahale ja lasen maskil mõjuda 5-10 min ning seejärel pesen veega maha. Kui mask peal, siis on alguses tunda, kuidas näonahk soojeneb veidike ja hiljem läheb jahedamaks.

Pärast kasutamist on nahk nii-nii sile, pehme ja niisutatud ning seda ka järgmisel päeval. Kuna mul on tundlik nahk ja enamus mehhaanilisi koorijaid ajavad näo liigselt punetama, siis see ensüümkoorja on ideaalne lahendus. Olen ka tähele pannud, et punased laigud, mis punnikestest alles jäänud, on paranenud ning poorid püsivad puhtana. Minule väga meeldib!

Saadaval näiteks MyLook, MG Beauty või Loverte veebipoes. Hinnavahemik on umbes 13€-16€ (75ml). Ma skoorisin selle soodukate ajal MG Beauty lehelt 7 euriga!

 

Kas olete varem ensüümkoorijat kasutanud? Kuidas meeldis?

Teile võib ka meeldida

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.