Garnieri silmamaskid turses ja väsinud silmadele

Usun, et meil kõigil esineb vahel hommikuid, kus peeglist vaatavad vastu kaks ’’kaunist’’ sinist ja turses rõngast. Ega kõik hommikud vennad ole! 😉 Garnier tuleb appi kahe erineva silmamaskiga, mis lubavad kohest leevendust. Kas lubadused peavad paika?

Garnier silmamask apelsinimahlaga ja hüaluroonhappega

Toode lubab vähendada turses silmaaluseid ning muuta nahka säravamaks. Hüaluroonhape annab lisaniisutust.

Mina hoidsin silmamaski enne kasutamist külmkapis (paki peal on ka see soovitatud), et saada ekstra mõnusat jahutust, mis peaks turseid alandama. Tegu on kangamaskiga, mis koosneb kahest erinevast osast – mõlema silma alla üks lapike. Peal võiks hoida 15 minutit.

Maski kasutamise ajal tundsin, et nahk hakkab kuidagi imelikult kihelema. Võtsin igaks juhuks ära, kuna mul päris tundlik nahk ja äkki teen liiga. Mu põsed olid pärast kasutamist nii punased ja turses (mask ulatus veidike põskedele). Ilmselt oli nahk tundlik C-vitamiini osas, mida võis maski koostises leiduda. Silmaalused olid endiselt sama tumedad ja tuhmid. Minul kahjuks see silmamask ei töödanud ning kasu asemel tekkis rohkem kahju.

 

Garnier silmamask kookosveega ja hüaluroonhappega

Garnieri silmamask kookosveega ja hüaluroonhappega sobib väsinud ja kuivadele silmaalustele, mil on juba esimesi vananemise märke. Erinevalt teisest silmamaskist koosneb see kangamask ühest tükist, mille saab ümber silmade sättida. Tuleb 15 min peal hoida.

Hoidsin seda silmamaski enne kasutamist külmakapis. Palju mõnusam on, ausõna! Pärast kasutamist oli nahk meeldivalt niisutatud ja siidine. Lisaks aitab kuivusest tingitud pisikeste joonte vastu. Seda silmamaski kasutaks uuesti!

 

Ühe maski hind umbes 2€ ja leidsin need Selverist.

Kas oled Garnieri silmamaske juba proovinud?  🙂 

Teile võib ka meeldida

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.