Kuidas sain mineraalkosmeetika abil näonaha kontrolli alla

Alustan oma näonaha paranemise teekonda algusest. Terve teismeea oli mul üsna normaalne näonahk, eks ikka leidus mõni punn siin või seal, kuid mitte midagi hullu. Kuni ühe saatusliku päevani…Järsku tekkis korraga 3-4 nahaalust vistrikku, mis olid väga valusad. Proovisin erinevaid puhastustooteid, vistrikupulkasid ja kreeme, aga ei miskit. Olukord läks aina hullemaks ning lõpuks oli enesekindlus madalam kui muru.

Pöördusin ka apteegikosmeetika poole. Mõtlesin, et kui see ka ei aita, siis lähen viimases lootuses nahaarsti juurde. Apteegikosmeetika tõepoolest aitas leevendada ning ei lasknud näonahal hullemaks minna. Kuid kõige suuremat abi sain sellest, kui otsustasin kõik poore ummistavad jumestuskreemid, puudrid ja põsepunad mineraalkosmeetika vastu vahetada. Elu parim otsus!

Soetasin Lily Lolo 100% looduslikest mineraalidest aluspuudrid ja põsepunad kahes erinevas toonis. Selle brändi tooted on ideaalsed probleemsele nahale. Etteruttavalt võib öelda, et toodetel on väga hea hinna ja kvaliteedi suhe.

 

Katvus ja püsivus

Aluspuudritel on keskmine pigment ja ühe puudrikihiga saavutab pigem kergema katvuse, mis sobib suurepäraselt igapäevasemaks meigiks. Kui soovid paremat katvust, siis tuleks 2-3 kihti nahale kanda. Lily Lolo aluspuuder jääb nahal väga loomulik ja kerge. Püsib peal ilusti ning ei põgene poole päeva pealt minema. Sisaldavad ka päikesekaitset.

Põsepunadel on väga hea ja tugev pigment. Sellega tasub natukene ettevaatlikum olla, kui klouni meik pole eesmärgiks. Tekstuutilt on samuti hästi mõnus, kerge ja siidine nahal ning püsib peal ilusti.

Mul on mineraalsed põsepunad kahes erinevas toonis: goddess ja rosy apple. Vaadake seda rosy apple pigmenti!

Tulemus

Näonahk hakkas tasapisi paranema ning uusi põletikulisi punnikesi ei tekkinud nii palju juurde. Poorid püsisid puhtamad ning näonahk hingas. Puudrid sisaldavad ka tsinkoksiidi, mis aitavad võidelda põletikuga. Seega ideaalne toode probleemsele nahale. Lisaks jagub ühest puudri topsikust pikaks ajaks. Mul kestis pea aasta!

Kindlasti ei tasu imelist paranemist kohe oodata. Näonaha paranemise protsess võtab kaua aega ja tihtipeale on seal mitmeid erinevaid põhjuseid, millest need punnikesed tekivad (stress, toitumine, hormonaalsed muutused jne…). Mul kulus umbes 6 kuud, et saada nahk korda ja suurteks abimeesteks olid looduslikud mineraalkosmeetika tooted. Kasutan tooteid siiani igapäevaselt ning näonahk rõõmustab punnivabalt koos minuga.  🙂 

Teile võib ka meeldida

3 kommentaari

  1. Milliseid pintsleid oled kasutanud? Mul on ka Lily Lolo puuder (vist isegi samas toonis) ja põsepunad. Mulle tundub, et aluspuuder jääb vahel ehk liiga “puudrine”, aga äkki ma ei oska õigesti peale kanda. Kuna vanust on juba nii paju, et natuke on kortsukesi, tundub, et toob need rohkem esile. Kas oskad muude firmadega võrrelda?Põsepuna meeldib, pigment on tõesti hea ja püsib minu nahal kauem kui muud põsepunad (mul on Clarinsi kreemjas põsepuuder ja Bourjoisi oma).

    1. Olen Teile väga tänulik tagasiside eest! 🙂 Lily Lolo aluspuudritel olen kasutanud 2 erinevat pintlit BH Cosmetics Signature Rose kollektsioonist. Tihedamat bronzer pintslit siis, kui tahtsin tugevamat katvust ja hõredamat pintslit, kui polnud nii tugevat kihti vaja. Kusjuures ma ise panin ka seda tähele, et kui lisasin 2-3 kihti, siis ta kippus natukene puudriseks minema ja rõhutas miimika kortsukesi. Mineraalpuudrite juures on muidugi hästi oluline nahka enne korralikult niisutada.
      Ma ise olen viimased 3-4 kuud igapäevaselt kasutanud Sampure Minerals mineraalpuudreid ja mulle meeldivad need rohkem kui Lily Lolo omad. Nende tektsuur on imekerge ja siidine ning näeb nahal väga loomulik välja. Ta justkui sulandub nahaga ühte. Isegi kui panna 2-3 kihti, siis mul ta ei läinud üldse puudriseks. Kas olete neid proovinud? 🙂

  2. Aitäh vastuse eest! Üle pika aja kasutasin oma lily lolo puudrit ja tegelikult täitsa meeldis. Tundub, et suvel see sobib mulle paremini kui talvel. Aga aluspuuder saigi just sel nädalal otsa ja mõtlesin proovida Sampurat. Ainult ma ei saa kuskile kohapeale värvitoone vaatama minna ja ei ole päris kindel, millist valida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.